Kolizja w Golinie Wielkiej

Kierująca matizem trafiła do szpitala po tym jak w tył prowadzonego przez nią auta uderzył citroen. Na szczęście mieszkance powiatu leszczyńskiego nic poważnego się nie stało.

Do kolizji doszło w sobotę 3 lutego 2018 r. ok. godz. 14.20 na skrzyżowaniu dróg w Golinie Wielkiej, w czasie gdy jadący od strony Bojanowa opel astra zamierzał wykonać manwewr skrętu w lewo.

Poszkodowana kobieta początkowo nie odczuwała żadnych dolegliwości, jednak z upływem czasu zaczęły się one uaktywniać. W związku z tym strażacy, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia, niezwłocznie przystąpili do zabezpieczenia terenu oraz udzielania rannej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Wezwany został też Zespół Ratownictwa Medycznego. Koordynator medycznych działań ratowniczych zdecydował o przewiezieniu kierującej matizem do rawickiego szpitala w celu wykonania szczegółowych badań.

W działaniach ratowniczych uczestniczyły łącznie cztery zastępy z Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu oraz z Ochotniczych Straży Pożarnych w Bojanowie i Izbicach. Oprócz czynności wymienionych wcześniej, strażacy m.in. pomagali także upłynniać ruch wokół miejsca kolizji, usunęli z drogi uszkodzone samochody oraz uprzątnęli jezdnię. Akcja trwała ponad dwie godziny.

Opracowanie i zdjęcia: mł.bryg.Krzysztof Skrzypczak, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP

DSC 1919
DSC 1921
DSC 1925
DSC 1930
DSC 1932
DSC 1935
DSC 1941
DSC 1945
DSC 1944

Trackback from your site.

Prewencja

Font Resize
Contrast